انجام پروژه ADS

ADS

نرم افزار ADS) ADS مخفف Advanced Design System میباشد) یک نرم افزار تحلیل Microwaveبوده که ابزار طراحی قدرتمندی را در اختیار مهندسان RF و مایکروویو، طراحان DSP و سیگنال ترکیب شده قرار می‌دهد. این نرم افزار  قدرتمندترین محصول شرکت Keysight میباشد. ADS برای ساخت و شبیه ‌سازی یک مدار یا سیستم شامل کتابخانه‌ای از قطعات میباشد. المان‌های فشرده، خطوط انتقال، Power Splitter ها، هایبریدها، دیودها، ترانزیستورها و منابع از جمله این قطعات می‌باشند. نتایج شبیه سازی بصورت عددی و گرافیکی در این برنامه قابل دریافت است.

میتوان به خروجی‌هایی مانند آنالیز AC و DC، محاسبه و شبیه سازی انواع نویز، نقطه کار، پارامترهای S، طیف فرکانسی، نمودار حوزه زمان و توان ورودی-خروجی اشاره کرد. همچنین به کمک ADS تکنیکهای بهینه‌سازی مختلفی را برای رسیدن به عملکرد مورد نظر مدار می‌توان به‌کار برد.

ADS

زمینه های مختلفی برای طراحی و شبیه سازی با نرم افزار ADS توسط گروه بیتا پروژه صورت می گیرد. از مهمترین آنها می توان به طراحی و شبیه سازی مدارهای مجتمع آنالوگ RF، طراحی مدارهای توان پایین و فرکانس بالا، طراحی و شبیه سازی انواع فیلترها، طراحی و شبیه سازی انواع مبدل های دیجیتال به آنالوگ و آنالوگ به دیجیتال با نرم افزار ADS و غیره اشاره نمود.

ما با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی مدار، آمادگی ارائه خدمات به دانشجویان و پژوهشگران محترم را داریم. شبیه سازی مقالات بصورت کاملا تخصصی با استفاده از نرم افزار ADS توسط ما قابل انجام میباشد. در صورت نیاز به شبیه سازی مقاله مورد نظرتان، میتوانید مقاله را برای ما ارسال نمایید تا بدون هرگونه هزینه ای بررسی شده و قیمت و زمان انجام کار مشخص گردد. مستندات کامل از لحاظ فایلهای شبیه سازی، فایل Word شامل نتایج بدست آمده و روند انجام کار، و عکسهای خروجی با کیفیت در هر پروژه تحقیقاتی ارائه میگردد و تمامی نتایج مجددا توسط شما قابل ارزیابی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

 

اشتراك گذاری

دیدگاهتان را بنویسید