پروژه های pspice

PSpice

PSpice (بخوانید: پی اسپایس) یک نسخه اصلاح شده از SPICE توسعه یافته دانشگاهی بود و توسط MicroSim در سال ۱۹۸۴ میلادی به بازار عرضه شد. MicroCim توسط OrCAD یک دهه بعد در سال ۱۹۹۸ خریداری شد. SPICE ابتدا در اوایل دهه ۱۹۷۰ میلادی در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی توسعه یافت. در نهایت نسخه بهبود یافته SPICE 2 در اواسط دهه ۱۹۷۰ میلادی به خصوص برای پشتیبانی از طراحی رایانه ای در دسترس بود. 

 پی اسپایس در ژانویه سال ۱۹۸۴ میلادی منتشر شد و اولین نسخه UC Berkeley SPICE در یک رایانه شخصی IBM بود. PSpice بعدا یک برنامه نمایشگر و تحلیلگر شکل موج را Probe نامید. نسخه های بعدی  در عملکرد بهبود یافته و به مینی کامپیوترهای  DEC / VAX، ورک استیشن های Sun،اپل مکینتاش، و مایکروسافت ویندوز حرکت کردند. نسخه ۳.۰۶ در سال ۱۹۸۸ میلادی منتشر شد و دارای یک نسخه “دانشجویی” بود که حداکثر تا ۱۰ ترانزیستور را می توان در آن قرار داد. PSpice (حتی نسخه دانشجویی) توانایی دانشجویان را برای درک رفتار قطعات الکترونیکی و مدارها افزایش می دهد. 

pspice simulation

OrCAD EE PSpice یک برنامه شبیه ساز مدار SPICE برای شبیه سازی و ارزیابی مدارهای آنالوگ و سیگنال مخلوط است. PSpice مخفف  Personal Simulation Program with Integrated Circuit Emphasis (برنامه شبیه سازی شخصی با تمرکز مجتمع مدار) است. OrCAD EE به طور معمول شبیه سازی ها را برای مدارهای تعریف شده در OrCAD Capture اجرا می کند و می تواند به صورت اختیاری با MATLAB / Simulink با استفاده از  SLPS یکپارچه شود. OrCAD Capture و PSpice Designer با هم یک راه حل جامع ارزیابی و شبیه سازی مدار را برای تجزیه و تحلیل ارائه می کنند.

Pspice simulation

OrCAD EE یک نسخه به روز شده از شبیه ساز PSpice است و شامل بهینه سازی مدار اتوماتیک و پشتیبانی از ضبط شکل موج، مشاهده، تحلیل، تنظیم منحنی و پس-پردازش می باشد. OrCAD EE شامل یک کتابخانه گسترده از مدل ها برای اجزای فیزیکی شامل حدود ۳۳۰۰۰ افزاره آنالوگ و سیگنال مخلوط و توابع ریاضی می باشد.  OrCAD EE همچنین شامل یک ویرایشگر مدل، پشتیبانی از مدل های پارامتریک، همگرایی خودکار، چندین حل کننده داخلی و یک ویرایشگر بخش مغناطیسی است.

Orcad PSpice Designer در دو گزینه موجود است: PSpice Designer و PSpice Designer Plus.

OrCAD PSpice Designer شامل OrCAD Capture و OrCAD PSpice است. یک گزینه بروز رسانی به PSpice Designer Plus موتور شبیه سازی PSpice Advanced Analysis را برای شبیه سازی عملکرد و بهبود در بازده طراحی و قابلیت اطمینان ارائه می دهد. قابلیت های شبیه سازی PSpice Advanced Analysis آنالیزهای مختلف حساسیت، مونت کارلو، استر و بهینه ساز را فراهم میکند که درک عمیق از عملکرد مدار فراتر از ارزیابی اولیه است.

 در صورت نیاز به طراحی و شبیه سازی با پی اسپایس میتوانید مدار مورد نظرتان را برای ما ارسال نمایید تا بدون هرگونه هزینه ای بررسی شده و قیمت و زمان انجام کار مشخص گردد. مستندات کامل از لحاظ فایلهای شبیه سازی، فایل ورد شامل نتایج بدست آمده و روند انجام کار، و عکس های خروجی با کیفیت در هر پروژه تحقیقاتی ارائه می گردد و تمامی نتایج مجددا توسط شما قابل ارزیابی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

اشتراك گذاری

دیدگاهتان را بنویسید