Mu یک ویرایشگر کد گرافیکی با کاربرد آسان و نوشته شده در پایتون است که روی ویندوز، macOS،Linux  و Raspberry Pi اجرا می­شود. زیبایی این نرم­ افزار در این است که روی تمام سیستم عامل­های اصلی کار می­کند و بطور خودکار آدرس صحیح دستگاه را بدون نیاز به تعیین دستی آن، همانطور که توسط همانندسازهای Terminal معمولی شما لازم است، پیدا می­کند. همچنین دارای یک طرح بسیار ساده و قابل دسترسی است و استفاده از آن را نخستین بار برای کاربران برای اتصال به میکروکنترلرها آسان می­کند.

موقعیکه برای اولین بار شروع به کار با میکروپایتون می­کنید ویرایشگر Mu یک برنامه گرافیکی عالی است. طراحی ساده و بصری آن، دستیابی سریع و مؤثر را آسان کرده و کشف ویژگی­های مختلف را سرگرم کننده می­کند. گذشته از ویژگی­های REPL، بخش اصلی Screen نیز وجود دارد که می­توان از آن برای ویرایش و ذخیره اسکریپت­های پایتون استفاده کرد. این نرم­ افزار دارای ویژگی­های ویرایش کد مانند تکمیل کد است و پنجره­ های مفیدی را با جزئیات در مورد آرگومان­های پذیرفته شده یک تابع و مستندات در مورد تابعی که بررسی می­کند را نشان می­دهد.

Mu

از لینک های زیر میتوانید نرم افزار Mu را که برای ویندوز ۳۲ بیتی، ویندوز ۶۴ بیتی و مکینتاش دانلود کنید:

در کتاب میکروپایتون: پایتون برای میکروکنترلرها، که توسط مهندس امیر باغی رهین و مهندس وحید باغی رهین تالیف و ترجمه شده است، نحوه استفاده از نرم افزار Mu برای کدنویسی بردهای میکروبیت بطور مفصل تشریح شده است. در این کتاب تعاریف، تاریخچه و فلسفه میکروپایتون بحث و بررسی شده و مهارت­های اساسی برای شروع کار با نرم­ افزار و سخت ­افزار مورد نیاز برای اجرای میکروپایتون در اختیار شما قرار داده شده است. از لینک زیر میتوانید کتاب میکروپایتون: پایتون برای میکروکنترلرها  را سفارش دهید.

سفارش کتاب

برای تهیه کتاب میکروپایتون: پایتون برای میکروکنترلرها با تخفیف ویژه میتوانید با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما