شبیه سازی با Cadence Spectre

کیدنس

Spectre یک شبیه ساز مداری از خانواده SPICE میباشد که توسط Cadence Design Systems ارائه شده است. این شبیه ساز آنالیزها و مدلهای اجزا بر پایه SPICE را فراهم میکند. همچنین این شبیه ساز زبان مدل سازی Verilog-A را نیز ساپورت میکند. Spectre در نسخه های پیشرفته از شبیه ساز SpectreRF برای شبیه سازی RF و شبیه سازی سیگنال مخلوط پشتیبانی میکند. Spectre  در حال حاضر شبیه ساز مداری پیشرو میباشد که با HSPICE  و چندین شبیه ساز دیگر رقابت میکند. 

Cadence Design Systems یک شرکت خدمات رسانی مهندسی و نرم افزاری آمریکایی است که در سال ۱۹۸۸ میلادی تاسیس شده است. این شرکت نرم افزار، سخت افزار و ساختارهای سیلیکونی برای طراحی مدار مجتمع (IC)، سیستمهای روی تراشه (SoC) و بردهای مدار چاپی تولید میکند. 

ما با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی مدار مجتمع و VLSI با استفاده از نرم افزار Cadence آمادگی ارائه خدمات به دانشجویان، پژوهشگران و محققین محترم را داریم. با توجه به تکنولوژی های مختلف که برای Cadence توسط شرکت های سازنده آی سی ارائه شده اند، شبیه سازی با تکنولوژی های محتلف امکان پذیر است.

انجام پروژه های مدار مجتمع و VLSI با تکنولوژی های:

۱um ۰.۵um  ۰.۳۵um ۰.۲۵um ۱۸۰nm ۱۳۰nm ۹۰nm ۶۵nm ۴۵nm ۳۲nm
۲۲nm ۲۰nm ۱۶nm ۱۴nm ۱۰nm ۷nm

 کلیه مدارات آنالوگ و دیجیتال با استفاده از نرم افزار Spectre قابل پیاده سازی می باشد. در ادامه زمینه های کاری که توسط ما قابل ارائه می باشد اشاره شده است:

  • طراحی مدارات مبتنی بر  BiCMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر CMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر BJT
  • طراحی مدارات مبتنی بر SOI
  • طراحی مدارات مبتنی بر FGMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر FinFET
  • طراحی مدارات مبتنی بر DTMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر Double Gate MOS

cadence spectre

شبیه سازی مدار مجتمع و VLSI بصورت کاملاً تخصصی با استفاده از Cadence Spectre قابل انجام میباشد.

در صورت نیاز به شبیه سازی میتوانید مقاله مورد نظر تان را برای ما ارسال نمایید تا بدون هرگونه هزینه ای بررسی شده و قیمت و زمان انجام کار مشخص گردد. مستندات کامل از لحاظ فایلهای شبیه سازی، فایل Word شامل نتایج بدست آمده و روند انجام کار، و عکس های خروجی با کیفیت در هر پروژه تحقیقاتی ارائه میگردد و تمامی نتایج مجددا توسط شما قابل ارزیابی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما