استخراج مقاله

در بسیاری از کشورها استفاده از خدمات آموزشی و پژوهشی  امری بسیار ضروری و حرفه‌ای تلقی می‌شود. بدیهیست یک استاد یا دانشجوی متخصص در رشته علمی خاصی، زمان کافی برای کسب برخی مهارت‌ها را نداشته باشد. برای مثال یک کار تحقیقاتی بسیار قوی می‌تواند با نداشتن شبیه سازی های جامع، یا تجزیه و تحلیل های تکمیلی  خوب زیر سوال برود.

بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی با صرف زمان و هزینه زیاد پایان نامه بسیار خوبی تهیه می کنند اما به دلیل نداشتن مهارت کافی و عدم آشنایی با فنون استخراج یا نگارش مقاله موفق به تبدیل آن به مقاله استاندارد نمی شوند و در اکثر موارد مقالات آنان پس از سابمیت (submit) به سرعت ریجکت (reject) می شود. همچنین به وفور مشاهده شده که مقاله یا در نهایت منتشر نمی شود یا در ژورنال ها و مجلات بسیار بی اعتبار به چاپ می رسد که عملاً هیچ سودی برای نویسنده آن ندارد، چرا که نویسندگان مقاله با اصول مقاله نویسی آشنا نیستند و با چاپ مقاله در اینگونه مجلات عملاً حق مطلب ادا نمی شود. این موضوع علاوه بر اینکه موجب از دست رفتن زحمات فرد می شود باعث دلسردی وی از ادامه کار پژوهشی نیز می گردد. بنابراین اکیداً توصیه می شود اگر نیاز دارید که از پایان نامه خود مقاله استخراج کنید حتماً آن را توسط افراد خبره از همان رشته که دارای مدارج علمی بالا و همچنین مدرک زبان معتبر هستند و حدالامکان سابقه چاپ مقالات علمی را دارا می باشند به انجام برسانید تا زحمات چندین ماهه و هزینه های صرف شده به هدر نرود.

در ایران بیشترین امتیاز به پژوهشگری تعلق می گیرد که بتواند مقاله خود را در مجلات و ژورنالهای معتبر ISI به چاپ برساند. طبق بخش نامه وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی امتیازات متفاوتی بر اساس نوع مجلات و ژورنال های نمایه شده در (Web of Science (WOS یا JCR، ISI Master List یا ISI Listed و یا ISC به محقق تعلق می گیرد. با توجه به اهمیت چشم گیر داشتن مقالات پژوهشی متعدد جهت ادامه تحصیل در مقاطع دکتری و دفاعیه از پایان نامه ارشد و دکتری، مشاوره در امر پذیرش و چاپ مقاله ISI، یکی از اهداف اصلی بیتا پروژه به شمار می رود. از این رو بیتا پروژه تلاش دارد تا جهت کمک به محققین برجسته کشور عزیزمان فرآیند استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه با گارانتی کیفی، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در زمینه مهندسی برق و MEMS را بطور اختصاصی در سریعترین زمان ممکن در مجلات معتبر ISI به انجام رساند. مجموع این عوامل سبب شده است که بیتا پروژه در زمینه ارائه مشاوره‌های علمی و خدمات پژوهشی از قبیل استخراج مقاله از پایان نامه، ویرایش مقاله و پذیرش مقاله علمی-پژوهشی، ISI و ISC خدمات تخصصی ارائه دهد که می‌تواند مشکلات بسیاری از پژوهشگران را حل نماید.

سرویس استخراج مقاله از پایان نامه برای افرادی که پایان نامه خود را به زبان فارسی یا انگلیسی تهیه کرده اند یا در حال آماده سازی آن می باشند و مایل هستند از پایان نامه خود یک یا چند مقاله استاندارد استخراج کرده و به چاپ برسانند مناسب می باشد. بدین منظور خدمات ذیل قابل ارائه هستند:

ترجمه مقاله استخراج شده از پایان نامه، ویرایش ادبی مقاله پس از استخراج، ویرایش فنی و محتوایی مقاله پس از استخراج، بازنویسی و بهبود مقاله استخراج شده، تایپ، صفحه آرایی و فرمت بندی مقاله پس از استخراج جهت ارسال به نشریه، ثبت مقاله، اخذ پذیرش و چاپ پس از استخراج در نشریه مورد نظر، و کاهش یا افزایش حجم مقاله بر اساس استاندارد نشریه هدف پس از استخراج

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما