چینش با Cadence

کیدنس

Cadence Design Systems یک شرکت خدمات رسانی مهندسی و نرم افزاری آمریکایی است که در سال ۱۹۸۸ میلادی تاسیس شده است. این شرکت نرم افزار، سخت افزار و ساختارهای سیلیکونی برای طراحی مدار مجتمع (IC)، سیستمهای روی تراشه (SoC) و بوردهای مدار چاپی تولید میکند.

 ابزار طراحی سفارشی IC به نام Cadence Virtuoso که پیشرو در صنعت می باشد برای سرعت بخشیدن به بهره وری پیاده سازی چینش (layout) فیزیکی و قادر ساختن به دستیابی همگرایی سریع تر در طراحی با کیفیت بالاتر و سیلیکون متمایز تر طراحی شده است. ابزار طراحی چینش Virtuoso از طراحی های کاملا سفارشی آنالوگ، دیجیتال، RF و سیگنال مخلوط در سطح افزاره، سلول، بلوک و تراشه پشتیبانی می کند. توانایی های ابزار طراحی Virtuoso بطور فزاینده به مدیریت پیچیدگی در حال رشد طراحی ها کمک میکند. پلتفرم Virtuoso جامع ترین پلتفرم طراحی سفارشی IC می باشد که در بیش از  هزاران طرح در هر سال به مدت بیش از ۲۵ سال استفاده شده است.

چینش با کیدنس

ما با سابقه ای طولانی در زمینه طراحی مدار مجتمع و VLSI با استفاده از نرم افزار  Cadence آمادگی ارائه خدمات به دانشجویان، پژوهشگران و محققین محترم را داریم. با توجه به تکنولوژی های مختلف که برای Cadence توسط شرکت های سازنده آی سی ارائه شده اند، شبیه سازی با تکنولوژی های مختلف امکان پذیر است.

انجام پروژه های مدار مجتمع و VLSI با تکنولوژی های:

۱um ۰.۵um  ۰.۳۵um ۰.۲۵um ۱۸۰nm ۱۳۰nm ۹۰nm ۶۵nm ۴۵nm ۳۲nm
۲۲nm ۲۰nm ۱۶nm ۱۴nm ۱۰nm ۷nm

 کلیه مدارات آنالوگ و دیجیتال با استفاده از نرم افزار Virtuoso چینش شده و با نرم افزار Spectre قابل شبیه سازی می باشد. در ادامه زمینه های کاری که توسط ما قابل ارائه می باشد اشاره شده است:

  • طراحی مدارات مبتنی بر  BiCMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر CMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر BJT
  • طراحی مدارات مبتنی بر SOI
  • طراحی مدارات مبتنی بر FGMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر FinFET
  • طراحی مدارات مبتنی بر DTMOS
  • طراحی مدارات مبتنی بر Double Gate MOS

شبیه سازی و چینش مدار مجتمع و VLSI بصورت کاملاً تخصصی با استفاده از Cadence Spectre و Cadence Virtuoso قابل انجام میباشد.

در صورت نیاز به چینش و شبیه سازی (شبیه سازی پست لی اوت) میتوانید مقاله مورد نظر تان را برای ما ارسال نمایید تا بدون هرگونه هزینه ای بررسی شده و قیمت و زمان انجام کار مشخص گردد. مستندات کامل از لحاظ فایلهای شبیه سازی، فایل Word شامل نتایج بدست آمده و روند انجام کار، و عکس های خروجی با کیفیت در هر پروژه تحقیقاتی ارائه میگردد و تمامی نتایج مجددا توسط شما قابل ارزیابی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

 تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید