ویراستاری مقاله

ویراستاری مقاله

ویراستاری مقاله

ویرایش مقاله به فعالیتی اطلاق می شود که بعد از تدوین مقاله برای از بین بردن ناموزونی های محتوا و بهبود روند ارتباط مقاله با خواننده مقاله انجام می شود. تلاش ویراستار این است که ناموزونی های نگارشی مقاله را رفع کرده و برخی خطاهای احتمالی نویسنده مقاله را بدون اینکه هویت اصلی و ساختار کلی اثر به هم بخورد برطرف کند.

ویراستاری مقاله در کمترین زمان و با بهترین کیفیت خدمات دیگری از گروه ترجمه بیتا پروژه می باشد. چنانچه مقاله شما پس از سابمیت مقاله، توسط ادیتور یا سر دبیر مجله، داوران ژورنال و یا داوران کنفرانس به دلیل اشکالات نگارشی و ساختاری مقاله به زبان انگلیسی ریجکت شده است، می توانید با سپردن کار ویرایش مقاله به ما، تمام ایرادات نگارشی و ساختاری آن را برطرف نمایید. اگر گمان می کنید که به دلیل ضعف در نگارش به زبان انگلیسی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد و قبل از ارسال مقاله نیاز به بررسی دارد می توانید کار بررسی و ویراستاری مقاله خود را به ما بسپارید و تمام ایرادات نگارشی آن را برطرف نمایید.

گروه ترجمه بیتا پروژه، ویراستاری مقالات فقط در زمینه های مهندسی برق (کلیه گرایش ها)، کامپیوتر (سخت افزار)، نانو و MEMS را می پذیرد و ویرایش مقاله توسط ادیتورها و مترجمین فارغ التحصیل شده از رشته های مذکور صورت می گیرد. قطعاً کسی که بر مطالب علمی مقاله اشراف دارد و در زمینه مرتبط با مقاله تحقق و بررسی کرده باشد میتواند در درک منظور نویسنده موفق باشد و از تغییر مفهومی و علمی در حین ویرایش مقاله اجتناب کند.

ویرایش کلیه مقالات از جمله مقالات کنفرانسی، ژورنالی، ISI و ISC که به انگلیسی تدوین شده اند و در زمینه های مهندسی برق (کلیه گرایشها)، کامپیوتر (سخت افزار)، نانو و MEMS میباشند توسط گروه فنی-مهندسی بیتا پروژه امکان پذیر می باشد. اگر مقاله ای به زبان فارسی تدوین نموده اید و میخواهید به کنفرانس ها یا مجلات فارسی زبان داخلی ارسال نمایید می توانید کار بررسی و ویرایش مقاله خود را به ما بسپارید و تمام ایرادات نگارشی و ساختاری آن را برطرف نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با ما

اشتراك گذاری

دیدگاهتان را بنویسید